49-річна Наомі Кемпбелл розповіла, коли збирається завершити кар’єру моделі

Леді

Супермодель розповіла, коли покине подіум

22 травня британській супермоделі та акторці Наомі Кемпбелл виповниться 50 років. Якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції у Великобританії не нормалізується, то зірці доведеться відзначати ювілей в умовах самоізоляції.

Однак ця обставина аніскільки не засмучує Наомі. Модель впевнена, що пандемія назавжди змінить життя людей в усьому світі – і вона сама також готова змінюватися і приділяти більше уваги питанням здоров’я, захисту навколишнього середовища та поліпшення екологічної ситуації на планеті.

Наомі Кемпбелл вже більше 30 років сяє на подіумі, а вперше вона з’явилася на екрані в семирічному віці, знявшись в кліпі Боба Марлі Is This Love. Модельний агент помітив юну Наомі на шопінгу в 1986 році – і з тих пір вона почала тріумфальне сходження на вершину модного Олімпу. Напередодні свого п’ятдесятиріччя супермодель не збирається “йти на пенсію”.

В інтерв’ю виданню The Sunday Times ‘Style зірка не стала приховувати, коли покине світ моди.

“Якщо я не захочу цим більше займатися, я просто перестану це робити. Але я ніколи не збираються цього говорити, тому що я – дуже активна людина. Мені подобається моя активність і я завжди збираюся залишатися такою ж”, – зізналася знаменитість.

Фото: Legion Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар