“Може, з нею він зміниться”: Слава Камінська заявила, що новій обраниці не пощастило з її ексчоловіком

Шоу-бізнес

Артистка також не заперечує, що зробила колишнього чоловіка популярним

Українська співачка і солістка гурту “НЕАНГЕЛИ” Слава Камінська в прямому ефірі з Олею Поляковою зізналася, в яких стосунках вона нині зі своїм колишнім чоловіком Едгаром, а також торкнулася теми його нових відносин.

Зазначимо, що Великдень цього року, незважаючи на скандальне розлучення, Слава відсвяткувала разом з пластичним хірургом і їхніми дітьми – Лаурою і Леонардом. Це викликало ряд питань від шанувальників – вони сподівалися, що колишнє подружжя помирилося. Але Камінська розвіяла всі сумніви і зізналася, що через дітей вони намагаються зберегти нормальні відносини.

“А що нам ділити? У кожного є поруч своє тіло, яке можна пом’яти. Чого нам сумувати? У цих дітей однаково інших батьків не буде, тому потрібно якось знаходити спільну мову. Мені це зробити простіше, йому складніше. Може, через вік”, – зізналася співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпліддя і рік розлуки: Єфросиніна розповіла про сімейне життя з Хромаєвим

Також Полякова не змогла не запитати про нову обраницю Едгара – Ольгу Богату. Артистка поцікавилася у Слави, чи не хотіла б та “видряпати очі новій пасії”.

“Вона і так вибрала вже мого чоловіка. Ні, він хороший хлопець! Але для жінки потрібні якісь інші чоловічі риси. Хоча, може, з нею він зміниться. Але мені здається, що ні… Мені особисто не подобалося те, що він доторкався до інших жінок (під час пластичних операцій), а ще я сама тягла пакети з продуктами з магазину. Але я сама вибрала таку позицію – все сама, все сама”, – поділилася Камінська.

Полякова також торкнулася теми медійності й поцікавилася у зіркової колеги, чи вважає вона, що колишній чоловік став відомим хірургом завдяки впізнаваності Слави. Артистка не стала цього заперечувати і навіть додала, що всі з близького оточення так вважають: “Він вважає, що всього досягнув сам, що він самостійний”.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар