“Думала, що посивію”: Леся Нікітюк згадала про свій педагогічний досвід

Шоу-бізнес

Ведуча Нового каналу розповіла, як мотивувала дітей робити зарядку

Учасниці шоу «Хто проти блондинок?» (Новий канал) щоразу демонструють свої знання, вміння й таланти. А ще розповідають неймовірні історії з власного життя. Хтось ділиться love story, а інші згадують курйозні випадки. Або ж хваляться своїми досягненнями, а їх у блондинок чимало.

Після кожного представлення дівчини Леся Нікітюк ділиться цікавими історіями про себе, яких до цього ніхто не чув. Так, під час розповіді блондо-бомби Анни, як вона у 20 років стала директором школи, Леся пригадала свій педагогічний досвід.

– Я три місяці проходила практику у дошкільному навчальному закладі, – каже Леся. – Чесно, думала, що посивію. Адже було трохи важко. Та я зуміла знайти підхід до дітей. Пам’ятаю, як вони лінувались щоранку робити зарядку. Мені доводилося постійно їх мотивувати. І, звісно ж, жартувати з ними. Говорила до них голосом Мардж із Сімпсонів та голосами інших персонажів. Тоді вони з радістю повторювали за мною вправи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Весь у батька”: Сергій Бабкін розчулив мережу знімком 10-місячного сина Єлисея

Ведуча зізнається, що той досвід став їй у нагоді. Тепер вона легко вигадує різні мотиваційні методи, щоб заохоти до виконання домашніх завдань свою племінницю. А учасниці Анні посада директора «дала» добре поставлений голос.

– У деяких вчителів педагогічний стаж був більшим, ніж мій вік, – розповідає Анна Новому каналу. – Мені потрібно було знайти до них підхід. Було дуже важко. Довелося виробити суворий директорський голос!

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар