Вчені розповіли, де найчастіше можна підхопити коронавірус

Здоров'я

Ймовірність заразитися COVID-19 вище всього в будинку і в громадському транспорті

Вчені з Китаю провели дослідження, результати якого свідчать про те, що більшість випадків зараження коронавірусною інфекцією відбувається в багатоквартирних будинках.

За даними фахівців, 79,9% інфікованих заразилися в стінах власного будинку. У громадському транспорті інфекцію підхопили понад 34% від загального числа інфікованих. Про це повідомляє портал MedRxiv.

Автори відзначають, що сума може бути більше 100 відсотків, оскільки для багатьох спалахів виявляється більш ніж одна категорії місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі розповіли, чи допоможуть високі дози вітамінів не заразитися коронавірусом

В результаті вчені прийшли до висновку, що лише незначна частина випадків передачі вірусу сталася на відкритому повітрі. У процесі дослідження всі випадки передачі коронавірусу були розділені на кілька категорій: будинки, в транспорті, при здійсненні покупок, в закладах громадського харчування, на розважальних заходах і так далі.

Таким чином, вважають експерти, саме контакти людей в приміщенні – головний спосіб поширення коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, в грудні 2019 року в китайському місті Ухань почалася масштабний спалах COVID-19. До теперішнього моменту кількість виявлених випадків в усьому світі досягає 3,6 мільйона. Від коронавірусу загинуло вже понад 250 тисяч осіб.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар