Український комік Дядя Жора потрапив до лікарні з інсультом

Шоу-бізнес

Це трапилося декілька днів тому.

Український шоумен та комік Дядя Жора (справжнє ім’я – Вадим Мичковський) зізнався, що потрапив в лікарню, де в нього діагностували інсульт. Це трапилося декілька днів тому.

Про це він розповів підписникам у Instagram. Зараз він почувається краще. Наразі шоумен перебуває на лікуванні в одній із лікарень Києва.

Комік зазначив, що якби хтось тиждень тому сказав, що він лежатиме в лікарні після інсульту в 44 роки, то розсміявся б і не повірив. Дядя Жора веде правильний спосіб життя, займається спортом, багато працює, завжди енергійний та веселий, та це не вберегло його від захворювання.

За його словами, першими симптомами були сильний головний біль та роздвоєння в очах, якому той не надав належного значення.

Такий стан був у нього ввечері і не пройшов до ранку. Після цього його дружина Наталя змусила піти в лікарню, де після обстеження з’ясувалося, що в Дяді Жори інсульт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Таблетки не допоможуть”: Комаровський назвав спосіб зміцнити імунітет

Комік розповів, що до початку карантину працював надзвичайно багато і мало спав. Були постійні справи, гастролі, проведення та організація заходів. Все це забирало увесь вільний час Дяді Жори і відпочинку той майже не мав.

Він закликав шанувальників дбати про себе, правильно харчуватися, відпочивати, спати стільки, скільки потрібно організму, займатися спортом та позбавитися від шкідливих звичок.

Фото: instagram.com, УНІАН

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар