Інсайдери стверджують, що Єлизавета II забороняє Кейт Міддлтон народжувати ще одну дитину

Леді

Після переїзду Меган Маркл і принца Гаррі до США, головна увага представників ЗМІ та громадськості прикута саме до герцогів Кембриджських

У британській пресі регулярно з’являються чутки про те, що Кейт Міддлтон і принц Вільям збираються вчетверте стати батьками. Однак днями журналісти National Enquirer спростували цю інформацію.

Як повідомили інсайдери в бесіді з журналістами, герцогиня Кембриджська дійсно мріє народити ще одного малюка. Однак Єлизавета II їй цього не дозволяє.

“Зараз вся британська монархія потребує того, щоб Кейт і Вільям постійно були на виду. Вагітність герцогині і її подальший декрет змусять її надовго зникнути з публічного простору. Королева не хоче навіть допускати думки про те, що сім’я залишиться без основних і найпопулярніших своїх представників”, – пояснило джерело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ: Меган Маркл погрожує принцу Гаррі розлученням

Кейт, як стверджує анонім, погодилася з доводами Її Величності. Вона розуміє, що в існуючому кризі винна не королева, а Меган Маркл і принц Гаррі, після переїзду яких все пішло не за планом.

Незважаючи на те, що частина обов’язків дружини принца Вільяма тепер лягла на плечі принцеси Євгенії та принцеси Беатріс, всі в Букінгемському палаці усвідомлюють, що головною дійовою особою в наступні кілька місяців стане саме Кейт Міддлтон.

Фото: Getty Images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар