ЗМІ: батько Брітні Спірс не дозволяє їй народжувати дитину від молодого коханого

Шоу-бізнес

Батько 38-річної поп-зірки досі є її офіційним опікуном

Після розлучення з хореографом Кевіном Федерлайном, яке відбулося у 2011 році, у відомої американської співачки Брітні Спірс почалися проблеми з законом, в тому числі через наркотики.

Згодом суд призначив її батька, Джеймса Спірса, опікуном дочки, без згоди якого артистка не може вийти заміж і народити дитину, а також змінити місце проживання.

У 2019 році Брітні вирішила стати незалежною від опікунства. Але Джеймс не хотів розлучатися зі своїми повноваженнями, і між батьком і дочкою розгорівся конфлікт.

Нещодавно в розпорядженні видання Us Weekly з’явилися судові документи, в яких йдеться про те, що в минулому році Брітні хотіла знову стати мамою, але її батько виступив проти.

“Брітні розповіла слідчому, що хоче народити ще одну дитину. Але її батько завжди був проти того, щоб вона вагітніла”,– розповіло журналістам джерело.

Також повідомляється, що восени минулого року Джеймс Спірс все-таки перестав бути опікуном Брітні, але опікунство передали помічниці співачки Джоді Монтгомері. При цьому, за чутками, Джеймс все одно продовжує контролювати життя дочки. Зараз Брітні має намір позбутися від опіки остаточно, але через пандемію коронавірусної інфекції слухання по цій справі постійно відкладають.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар