“Ніколи не вважала себе гарною”: Пенелопа Крус розповіла про свої комплекси

Леді

Знаменитість прикрасила обкладинку відомого глянцю

46-річна іспанська актриса Пенелопа Крус в інтерв’ю виданню Red Magazine зізналась, що ніколи не вважала себе красунею. Знаменитість кожного разу почувала себе незручно, коли мова заходила за її зовнішність.

“Некомфортно, коли називають мене красивою. Я не думаю про себе в таких категоріях”, – розповіла Крус в інтерв’ю журналу.

Зірка відмітила, що в юності не була впевнена в собі і сильно комплексувала. З віком вона навчилася триматися на публіці більш розкуто, проте в глибині душі все ще продовжує переживати через уявні недоліки.

“Я завжди була не дуже упевненою у своїй зовнішності, але з віком я навчилася не фокусуватися на цьому. Але я б нічого не стала міняти. Раніше була невпевненість щодо якихось моментів, а потім ти розумієш, що ці моменти не такі вже і важливі”, – зазначила актриса.

За словами іспанської зірки, найцінніші компліменти для неї – ті, які їй роблять її діти, “тому що вони завжди щирі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий кухар Дженніфер Лопес розкрив секрет її приголомшливої фігури

Знаменитість також відмітила, що, на її думку, суспільство все ще проявляє деяку неповагу до жінок, тому що “існує багато табу навколо жіночого тіла і жіночих гормонів”.

“Існування цих табу саме по собі є проявом неповаги. Ви запитаєте, при чому тут гормони і повага? Але це абсолютно взаємозв’язано. Такі поняття, як місячні, післяпологова депресія, менопауза – якщо ви скажете про це за вечерею, усі почнуть нервувати”, – розповіла Пенелопа.

Фото: Red Magazine

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар