“У мене був шок”: Сніжана Бабкіна розповіла, як вони з чоловіком втратили велику суму грошей

Шоу-бізнес

Сніжана вперше зіткнулася з депресією

Дружина українського музиканта Сергія Бабкіна розповіла, як вони з чоловіком втратили велику суму грошей, яку збирали не один рік. Це сталося на початку березня, до введення в країні карантину.

Неприємною історією Сніжана поділилася в бесіді з “КП” в Україні”. У березні зіркова пара зі своєю сім’єю планувала поїздку в Лос-Анджелес. Але подорож зірвалася через хворобу сина.

“Ми про це дуже довго мріяли, років зо два збирали гроші, буквально видирали їх на нашу зіркову путівку, адже сума немаленька, – каже танцівниця. – Спланували, оплатили все, що тільки було можна – переліт, страховки, готелі, харчування, – і чекали 12 березня, коли повинні були вилетіти”.

9 березня старший син пари несподівано потрапляє в реанімацію з пневмонією.

“Летіти йому було не можна. Він і сам говорив, будь ласка, летіть без мене, і моя мама говорила, що посидить з ним. Але Сергій сказав (а карантин ще не був введений), що без Артура або без будь-кого з нашої команди ми не полетимо”, – зазначила Сніжана.

“Ми написали відмову в авіакомпанію і готелі, надіслали лист, пояснили ситуацію, що склалася, що дитина у важкому стані, з надією, що нам повернуть хоча б 30 або навіть 10%. Але нам не повернули жодної копійки, – згадує Бабкіна. – У мене, звичайно, був шок. Такої ситуації і втрати такої кількості грошей у мене в житті ніколи не було”.

Коли подружжя трохи оговталися, то вирішили не впадати у відчай.

“Тішила себе надією, що будуть концерти 5’nizza в Ізраїлі, Польщі, у Сергія був запланований великий концерт, корпоративи. Думаю, не будемо вішати ніс, у нас багато роботи, заробимо. Може бути, так доля нас від чогось вберегла”, – говорить Сніжана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Весь у батька”: Сергій Бабкін розчулив мережу знімком 10-місячного сина Єлисея

Через три дні на пару чекало ще одне випробування – карантин.

“Нас повністю відрізали від роботи – тоді я нікому про це не говорила, – перший раз в житті у мене трапилася депресія. Такого почуття ніколи в житті не відчувала”, – поділилася дівчина. Вийти з цього стану Сніжані допомогла медитація і молитви.

“Я почала повертатися до життя, стала готувати, грати з дітьми. Але це були страшні пару днів”, – згадує дружина музиканта.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар