“Я не українка”: Ольга Куриленко спровокувала скандал в мережі несподіваним висловлюванням

Шоу-бізнес

Акторка зізналася, що в неї немає ані краплі української крові

Голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко, яка перехворіла на коронавірус, осоромилася в Мережі. Вона заявила, що не є українкою. Діалог між зіркою та її шанувальниками стався в Instagram.

Напередодні 9 травня Ольга Куриленко розмістила в своєму Insta-акаунті фото 4-річним сином Олександром поруч з танком з картонної коробки, прикрашеної червоними зірками, і привітала підписників: “А для наших із завтрашнім Днем Перемоги!”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жадібні і невдячні”: Андре Тан пояснив, чому ненавидить працювати з зірками

Пост викликав підвищений інтерес фоловерів Ольги, які почали з’ясовувати, хто такі “наші”.

“До “наших” належать всі колишні країни СРСР, які і воювали під час війни, а через те, що республік було багато, щоб всіх не перераховувати, я написала “наших”, так коротше”, – написала 40-річна зірка.

Слідом за цим підписники запитали Куриленко про її національну приналежність, на що та заявила: “Я не українка, я слов’янка”.

“У мене тільки одне питання, як тест ДНК показує національність? Ольга? Якщо Ви, народившись в Україні, не є українкою, то хто Ви?”, – запитала одна з користувачок.

Ольга написала, що тест ДНК показав, що в ній немає української крові. “Мій тест ДНК показав інші країни. Серед них Росія, Білорусь і Польща”, – уточнила вона.

Додамо, що Ольга Куриленко народилася 14 листопада 1979 року у місті Бердянськ, Запорізької області. У 1995 році, у віці 16 років, вона переїхала працювати до Парижа. З цього і почалася її кар’єра моделі, а потім і актриси.

Фото: instagram.com, getty images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар