Влад Яма зізнався, чи спілкується він з Лесею Нікітюк після скандалу на “Танцях із зірками”

Шоу-бізнес

Популярна українська співачка Оля Полякова не лише викликає захват у прихильників своїми щоденними онлайн-тренуваннями, але і захоплює умінням виводити на відверту розмову своїх колег по шоу-бізнесу. На цей раз в гру “Правда або дія” погодився зіграти відомий хореограф Влад Яма.

Суддя шоу “Танці з зірками” розкрив подробиці непростих взаємин з телеведучою Лесею Нікітюк. Ще під час танцювального проекту хореограф скептично ставився до танцювальних здібностей Лесі і різко висловлювався на її адресу. В одному з ефірів Влад навіть порівняв підтримку Лесі Нікітюк з драбиною. Між артистами виникла словесна перепалка, яка згодом переросла в цілий конфлікт.

Олі Поляковій Влад зізнався, чи дійсно був такої думки про танці Нікітюк:

“Я реально побачив підтримку і згадав, що треба, вибачте, їхати в “Епіцентр”. Просто не міг в ефірі каналу сказати. Це чиста правда. Це було схоже. Проблема в тому, що протягом ще декількох танців, я ще кілька разів про це згадував”, – зазначив хореограф.

Незважаючи на таку характеристику, танцюрист похвалив телеведучу за старанність і наполегливість. Нікітюк дійсно дуже хотіла оволодіти мистецтвом танцю.

“Мені дуже подобалося, що вона завжди працювала. Ми ж тиждень з нею працювали в залі. Вона дуже старанна, всі помилки питала, як правильно, що робити. Дуже старанна. Але вона плавчиха”, – заявив Влад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “До чого довів карантин”: Олена Шоптенко здивувала прихильників своїм новим захопленням

Зараз знаменитості спілкуються вкрай рідко, але ще до участі в танцювальному шоу Леся навіть дзвонила Владу, щоб порадитися, чи варто їй брати в ньому участь.

“У неї є мій номер. Не так щоб часто, але були випадки. Якщо чесно, вона мені колись дзвонила перед “Танцями з зірками” і радилася, чи варто їй йти. Але я ж її не бачив. Я в таких випадках дуже обережний – не тільки вона дзвонила, багато дзвонять. Я приблизно говорю одне і те ж – це складно, це втомлює, але це пригода, яка буває раз в житті. Навіщо відмовлятися?”. – згадав Яма.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар