Мурашки по шкірі: Слава з НеАнгелів показала зворушливі фото з пологового будинку

Uncategorized

Співачка поділилася унікальними фото з сином та донькою

Слава Камінська з гурту НеАнгели – двічі мама. Вона виховує погодків Леонарда і Лауру. Хлопчик росте точною копією тата, пластичного хірурга Едгара Камінського. А ось непосида і модниця Лаура дуже схожа на зіркову маму. Співачка часто публікує знімки малюків в Instagram, а до особливого свята, Дня матері (10 травня) підготувала щось ексклюзивне.

Артистка показала на фото перші хвилини життя дітей, коли малюків у пологовому будинку прикладають до грудей, а материнському щастю немає меж. На одному з кадрів Слава плаче від щастя, не в силах стримати емоції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із сімейного альбому: Катерина Кухар показала свою маму (фото)

“Найпрекрасніше , що може статися з жінкою. Ось так виглядає ЛЮБОВ! Мама , дякую за життя”, – підписала вона пронизливі фото.

Душевні знімки оцінили шанувальники співачки і навіть Леся Нікітюк залишила смайли-сердечка під постом. “Боже, які фото. Без слів … вони прекрасні емоції які красномовніші будь-яких слів. Славочка, зі святом будь щаслива і кохана”, “Боже… Яке фото! Таке справжнє”, “Так мило і зворушливо”, “Мурашки по шкірі від ваших фотографій!”, “Так , непередавані емоції!”, “Це неймовірно щастя, і ці перші моменти тільки мама може відчути”, “Душевні фото”, “Слава, як це мило”, – пишуть фанати.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар