Надя Дорофєєва зізналася, за чим найбільше сумує на карантині

Uncategorized

Співачка розмістила пікантну світлину у своєму фотоблозі

Популярна українська виконавиця Надя Дорофєєва у своєму фотоблозі поділился думками щодо карантину.

Так, 30-річна артистка зізналась прихильникам, що дуже скучила за живим спілкуванням з близькими та друзями. Свої роздуми зірка доповнила пікантним знімком прямо з душу.

“Дивлюся в очі майбутньому прямо з душу. Невизначеному, не зовсім ясному, але точно цікавому. Мій головний, хоч і очевидний висновок карантину – як же я люблю людей! Мені, справді, складно без спілкування, нехай короткого, але теплого. Мені дуже пощастило з друзями. А що у вас? Який головний висновок?” “, – зазначила Дорофєєва.

Прихильники в коментарях погодилися зі співачкою, що карантин справді змусив багатьох людей переосмислити своє життя. “У всьому потрібно шукати свої плюси”, “Дякую карантину, що навчив цінувати моменти”, “Що потрібно більше цінувати прості речі: зустрічі з близькими, подорожі, прогулянки в парку і, звичайно ж, природу”, “Надяя, які в тебе очі”, “Якщо чесно, то складно без спілкування з друзями”, “Дуже не вистачає ваших концертів”, “Люблю людей, хай все буде як раніше!!! Зустрічі, подорожі, великі компанії людей і сміх у ресторанах за келихом вина!”, – пишуть фанати.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар