Є що ділити: Дженніфер Лопес ворогує з колишньою дружиною бойфренда Алекса Родрігеса

Шоу-бізнес

Коли Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес готувалися до весілля, вони прийняли рішення запросити на торжество всіх своїх екс-коханих. Таким чином знаменитості хотіли показати, що, незважаючи на розрив романтичних відносин, вони прекрасно ладнають з колишніми. І, звичайно ж, в списку гостей була перша дружина бейсболіста і мати двох його дочок Синтія Скертіс. Але, як виявилося, не все так безхмарно в їх спілкуванні.

Інсайдери стверджують, що між Лопес і Скертіс вельми напружені відносини, а Родрігесу постійно доводиться гасити конфлікти. І, якщо ці дві жінки опиняються в одному місці, оточуючі починають відчувати себе некомфортно.

“Алекс навіть взяв з Синтії обіцянку, що вона ніколи не буде відгукуватися про Дженніфер погано в присутності дітей”, – наводить слова свого джерела The Global.

Не виключено, що свій початок конфлікт двох красунь бере в 2018 році. Тоді, як запевняють ЗМІ, співачка втрутилася в суперечку з аліментів між колишнім подружжям. Вона наполягала, щоб її бойфренд виплачував на виховання дочок не 100 000 тисяч доларів, а в 10 раз менше. Нахабство артистки обурила Синтію.

“Після нашого розлучення Алекс зустрічався з жінками, які прекрасно ладнали з нашими дітьми. Ми намагалися створити для своїх дочок максимально комфортне середовище, і ніколи не було проблем. До недавніх пір”, – коментувала вона ситуацію два роки тому.

З тих пір нічого не змінилося. Лопес незадоволена сумою аліментів – вона впевнена, що Скертіс може заробляти сама, маючи ступінь магістра психології. А Синтію доводить до сказу ставлення Джен до їх з Алексом дочок.

“Вона дарує їм дорогу косметику і парфуми, дизайнерський одяг. У Скертіс склалося враження, що Лопес хоче купити любов дівчаток”, – цитує свого інсайдера все те ж видання.

Фото: Gettyimages, Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар