“Рахувала тверезі дні”: Ольга Сумська зізналася, чому пішла від першого чоловіка

0

Шлюб Ольги Сумської та Євгена Паперного тривав 4 роки

Першим чоловіком Ольги Сумської був актор Євген Паперний. У шлюбі з ним вона народила дочку Тоню, але через 4 роки пішла до Віталія Борисюка, з яким закрутила бурхливий роман в театрі. У новому випуску онлайн-шоу Олі Полякової “Правда або дія” Сумська розповіла, чому зважилася піти від чоловіка.

“Він не оцінив той божий дар, який був в його руках. Людина трохи зловживала [спиртним]. Фізіологія тут теж дуже важлива, але коли ти живеш в чаду, в угарі цьому, і коли рахуєш тверезі дні, це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють, – сказала Сумська. – Борисюка ще ніхто не перевершив у своєму вогні. Він боровся за мене несамовито. Він міг прийти вночі, трохи піддавши для хоробрості. Ми жили тоді удвох в двокімнатній квартирі, Тоня маленька, а він дзвонить у двері о 4 ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк трохи піддавши, і каже йому: “Йди з дороги”. І тут Жека хапає сокиру і кричить: “Порубаю бл**ів”. Яке було пекло. Потім всі ці з’ясування стосунків в театрі… Пристрасті вирували на 200 градусів”.

Паперний не став утримувати дружину, і тієї ж ночі Сумська поїхала з дочкою до Борисюка. Їхні стосунки тривають вже 25 років, 24 з яких вони – чоловік і дружина. Темпераментна зірка зізналася, що шлюб з Віталієм вона не наважилася б проміняти ні на одну скороминущу пристрасть.

“У кожної сім’ї є свій штрих-код, свій світ запахів, і він рідний. Цей світ, який оточує тебе, і коли ти з якимось мужиком цілуєшся, ти розумієш, що нічого там не буде, тому що це чоловік не твоєї групи крові. А буває, що все загоряється. Мене Віталік поцілував, і у мене всередині прокинувся вулкан”, – зізналася вона.

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

two × one =