Оля Полякова відверто розповіла, чому не спить з чоловіком

0

Щоб спати окремо, співачка спеціально побудувала собі спальню

Популярна українська співачка Оля Полякова в Інстаграм-шоу “Правда або дія” розповіла Віталію Козловському, чому не спить з чоловіком Вадимом. Виявляється, зірка просто не виносить його гучне хропіння.

“Як можна не спати з чоловіком? Послухайте, спати і висипатися – це дві різні речі. Я ненавиджу, коли він хропе. Це як грім здригається. Ми не спимо в одній кімнаті, і це нормально. А як можна спати з людиною, яка як паротяг хропе? Це дуже гігієнічно і добре для сну”, – розповіла співачка.

Полякова зазначила, що люди стали ночувати в одному ліжку, коли у них виникло “квартирне питання”.

“У всіх дворян була жіноча і чоловіча спальня, у королів було жіноче і чоловіче крило. Люди ходили красиво одне до одного, радували одне одного, розходилися по кімнатах і нормально висипалися. А бухтіти під одну ковдру – це не зовсім добре”, – вважає вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віталій Козловський зізнався, що після карантину вирушить підкорювати Голлівуд

Також артистка перерахувала інші риси, які дратують її в коханому.

“По-перше, мене бісить, що він весь час курить. Він курить все, що димить і горить! Одного разу, коли тільки з’явилися парові сигарети, у нього був айкос, звичайні сигарети, у нього був ганджубас і вейп. І він все це курив – одночасно. Ще мені не подобається, що він запальний. Коли два запальних, вдома кошмар”, – зізналася Полякова

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

eighteen − 11 =