“Залишаться Винник і Полякова”: Потап відверто розповів, що буде із шоу-бізом після карантину

0

Продюсер повідомив, що сфера шоу-бізнесу залежить від економіки.

Популярний репер та продюсер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, розповів про долю українського шоу-бізнесу після карантину.

Так, знаменитість, який днями відсвяткував 39-річчя, повідомив, що шоу-біз прив’язаний до економіки.

“Стара фраза “хліба і видовищ” працювала і працюватиме надалі як незмінна формула. Коли наші люди будуть впевнені в своїх запасах, вони будуть готові витрачатися на видовища. А коли це станеться, сказати складно. Природно, залишаться на плаву народні улюбленці, найпопулярніші артисти і ті, у кого є фінансова подушка. Це, наприклад, Олег Винник і Оля Полякова. Решті буде важко, особливо представникам нішової та альтернативної музики. Але коли у людей з’являться гроші, можливість ходити на концерти і сидіти на відстані пів метра одне від одного, можливо, почнеться зрушення. Думаю, розгойдуватися будемо довго”, – поділився думками артист із “Фактами”.

Крім того, Потап поділився, як змінилася його творчість у зв’язку з карантином. Репер розповів, що став глибше копати, аби знаходити потрібні емоції. А на нові пісні його надихає кохання.

“Я став більш скрупульозно підходити до написання пісень. Раніше багато часу витрачали на дорогу до майданчиків. Заповнювали його книжками, переглядами фільмів, саморозвитком, а зараз присвячуємо творчості. Звичайно, пандемія і карантин відображаються на всіх нас, ми розуміємо, що так, як раніше, вже не буде. І ми станемо іншими, і творчість. Я завжди намагався створювати матеріал, який би відповідав на поставлені суспільством питання. Карантин ще більше переконав мене, що я жив все-таки правильно. Тому буде ще більше позитиву, любові”, – розповів продюсер.

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

eighteen + 3 =