“Організм поводився дивно”: Влад Яма заявив, що перехворів на коронавірус

0

Суддя “Танців з зірками” не міг вилікувати кашель два тижні

Український хореограф Влад Яма заявив, що перехворів на коронавірус. Суддя “Танців з зірками” вважає, що симптоми, які мучили його під час перебування в Америці, можуть бути пов’язані з COVID-19.

Багато знаменитостей перехворіли на коронавірус, а хтось тільки підозрює, що був заражений. Так, Влад Яма вважає, що міг заразитися, коли перебував разом зі своєю сім’єю в Америці в лютому цього року, передають “Факти”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Залишаться Винник і Полякова”: Потап відверто розповів, що буде із шоу-бізом після карантину

“Мій організм тоді поводився досить дивно. Було відчуття, що я надихався холодного повітря на ранковій пробіжці, було дванадцять градусів тепла, я вийшов у футболці, потім спітнів і після вулиці почав кашляти. Цей кашель затягнувся на два тижні, був сухим і досить дивним – приходив сильними нападами. Один раз за весь цей час мене кинуло в жар, і висока температура трималася рівно годину”, – поділився Яма в інтерв’ю.

Танцюрист додав, що практично впевнений в тому, що це був коронавірус, однак тест він не робив. При цьому, ні у його дружини Лілі, ні у сина Леона або у людей, з якими він щодня спілкувався, симптомів вірусу не було.

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

4 × 1 =