На що він сподівається? Колишній чоловік Адель переїхав, щоб жити з нею по сусідству

0

Співачка та її екс-чоловік тепер живуть через дорогу один від одного

Британська співачка Адель завжди була досить закритою особистістю. Зірка вкрай рідко з’являлася на публічних заходах, вважаючи за краще концертну діяльність і роботу над новими альбомами. Тому багато її шанувальників здивувалися, дізнавшись, що вона розлучається з чоловіком Саймоном Конеккі, від якого народила сина Анджело.

За інформацією ЗМІ, 32-річна Адель важко переживала розрив з Саймоном. Подейкують, саме ця подія підштовхнула її до того, щоб взяти себе в руки і почати худнути. Результати її перетворення зараз обговорює вся світова преса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зворотний бік схуднення: стало відомо, як почувається Адель, скинувши майже 50 кг

А днями стало відомо, що колишній чоловік Адель вирішив переселитися ближче до співачки. Про це журналістам видання People розповів інсайдер.

За його словами, Адель і Саймон тепер живуть буквально через дорогу один від одного.

“Вони вирішили, що так буде краще для їх спільного сина Анджело. Адель погодилася на переїзд Саймона, оскільки зараз її син для неї – весь світ”, – пояснило джерело.

До слова, перетворення Адель деякі ЗМІ теж пов’язують з її спадкоємцем. Подейкують, вона хотіла стати здоровішою, щоб мати можливість виховувати його власним прикладом.

Фото: Getty images

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seventeen + six =