Переможниця конкурсу “Міс Англія – ​​2019” показала спотворене обличчя після боротьби з Covid-19 (фото)

0

Королеву краси засмутила складна ситуація, в якій опинилися медики

24-річна “Міс Англія – ​​2019” Бхаша Мукерджі відмовилася від рекламних і благодійних проектів. Бхаша приєдналася до команди Бостонської лікарні в графстві Лінкольншир в якості спеціаліста в області респіраторної медицини. Дівчина працює з лікарями, які борються з коронавірусною інфекцією.

Мукерджі зізналася, що 12-годинний робочий день виснажує її й колег. Вона зробила селфі після важкої зміни. На обличчі зірки добре видно заломи від респіратора, який потрібно носити постійно.

“Це просто від носіння FFP3 менше години. Тільки уявіть, що ви носите його, дихайте знову і знову, 12 годин поспіль … Медсестри знаходять тихий куточок, щоб витерти сльози. Молоденька симпатична співробітниця – шкіра, волосся зіпсовані, а люди в самоізоляції скаржаться на відсутність доступу до перукарів і косметологів”, – поскаржилася інстадіва.

Британка з гіркотою зауважила, що постійно на ногах. Їй прикро, що інші люди незадоволені оплачуваною відпусткою вдома і чекають літньої погоди, щоб відправитися відпочивати біля моря на шезлонгах.

“Просто уявіть, що у вас немає вибору, тому що ви вибрали професію медсестри або лікаря. Уявіть, що ви приходите на роботу кожен день, коли ваш партнер знаходиться в відділенні інтенсивної терапії або ваші мама або тато. Я бачу це кожен день”, – написала Бхаша.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

twelve − 7 =