“Заробляли 100-200 доларів в місяць”: Тодоренко згадала про співпрацю з Могилевською

0

Знаменитість згадала, як була підопічною Наталії Могилевської

Про гучний скандал з телеведучою Регіною Тодоренко не чув тільки ледачий. Дівчина усвідомила свої некоректні висловлювання про домашнє насильство і всерйоз почала досліджувати цю тему. Артистка навіть випустила документальний фільм, покликаний допомогти жертвам домашньої тиранії.

А днями Регіна дала перше відверте інтерв’ю після скандалу. Зірка “Орла і решки” зізналася, що свого часу і сама мала справу з чоловіком, який всіляко утискав її права. Також дівчина торкнулася теми гендерної нерівності, яке вона випробувала на собі під час роботи з Наталею Могилевською.

Очолюючи продюсерський центр, Могилевська розкручувала паралельно два проекти: дівочий гурт “Real O”, до складу якої входила Тодоренко, і чоловічий дует “Діо фільми”.

За словами Регіни, учасники чоловічого гурту отримували набагато більше, ніж їх колеги жіночої статі.

“Коли у нас була жіноча група, одночасно у нашого директора була ще й чоловіча. І поки ми сиділи на мілині і заробляли по 100-200 доларів на місяць, у пацанів були і гастролі, і концерти, і заробітки. Як же: з ними можна випивати, розважатися і взагалі їм треба заробляти – вони ж чоловіки. Чоловіча солідарність не базується на жодних реальних заслугах або уміннях”, – стверджує ведуча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він колючий”: Наталя Могилевська розповіла, що заважає Дантесу досягнути успіху

До слова, Тодоренко зі скандалом покинула групу в 2012 році. А Наталя Могилевська, заявивши, що з артистами працювати вкрай складно, незабаром розпустила їх усіх, закрила продюсерське агентство і відкрила дитячу школу талантів. Лише в 2019 році на шоу “Танці з зірками-2019” Регіна та Наталя пробачили один одному старі образи.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

eight + 8 =