Як стати стильною: топ-3 секрети від Соні Плакидюк

0

Fashion-фотограф дала кілька порад, які допоможуть вам виглядати чарівно

31-річна Соня Плакидюк вже більше 15 років працює fashion-фотографом, тому знає про моду все. До того ж вона володіє приголомшливим почуттям стилю, тому впродовж шести років займає почесне місце експерта модельних реаліті, які знімає Новий канал.

Так як зйомки Суперсезона “Топ-моделі по-українськи” перенесли на 2021 рік, Соня вирішила розповісти дівчатам, як стати стильними, в режимі онлайн.

“За свої роки я зрозуміла, що найголовніше – доглянута чиста шкіра та сяюче волосся. Я почала стежити за шкірою років у 13, вона у мене була дуже суха і алергічна. Через це мені довелося дуже скрупульозно за нею доглядати, з цією звичкою живу досі”, – розповіла Плакидюк під час Instagram-проекту Нового каналу “День з ведучим”.

Але догляд – це лише перший крок назустріч стилю. Другий – робота над образом.

“Знайдіть собі якийсь зразок плюс-мінус вашого типажу, щоб був спільний знаменник. Подивіться, як над ними працюють стилісти, і вам буде простіше визначитися з тим, що підійде вам”, -радить Соня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “До” і “після” пластики: Леся Нікітюк кардинально змінила зовнішність (фото)

Ще один секрет стильного вигляду Соні Плакидюк полягає у внутрішніх змінах.

“Якщо у вас станеться внутрішня трансформація, то вона вимагатиме трансформацію зовнішню. Я, наприклад, ходила в окулярах до 30 років, а зараз зробила лазерну корекцію зору. І, мені здається, я стала після цього краще виглядати, тому що нарешті себе побачила”, – говорить експерт “Топ-моделі по-українськи”.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

9 − two =