Актор “Вар’яти-шоу” Володимир Жогло поділився подробицями весільної церемонії під час карантину

0

Володимир Жогло зізнався, що як тільки буде можливість, вони з дружиною укладуть і церковний шлюб

Минулого тижня 31-річний актор україномовного розважального проекту “Вар`яти-шоу” Володимир Жогло одружився на своїй дівчині Ірині. Якою була весільна церемонія в умовах вимушеного карантину? Відомо, що пара розписувалася у Львові, дотримуючись усіх правил обережності.

“Ми розписалися у відповідності з усіма карантинними нормами. Це були і маски, і рукавички. У загс прийшли в чітко призначений час, щоб уникнути великого стовпотворіння. У будівлю запускали по одній парі. Так як карантин трохи послабили, ми вирішили скористатися цією можливістю і розписалися. Звичайно, були тільки ми вдвох, без гостей”, – розповів гуморист Новому каналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мовчала багато років”: Тіна Кароль у пікантній сукні заінтригувала заявою

За словами учасника “Вар`яти-шоу”, з рідними молодята весілля поки не відзначали, свято влаштують пізніше. Для Володимира і Ірини розпис була формальною необхідністю.

“Велике святкування відклали на потім, Тому що це все первинний етап. Трохи пізніше, коли буде можливість, ми укладемо церковний шлюб. І вже тоді відсвяткуємо широко, швидше за все, у Львові. Штампи в паспорті – це формальний момент. Ми давно живемо разом, тому для нас це було необхідністю. Я до розпису ставлюся, як до данності. Ми з дружиною вважаємо абсолютно нормальним і правильним мати і державну реєстрацію, і церковний шлюб”, – зазначив Володимир.

А ще шоумен нарешті розкрив секрет, де він вперше зустрів кохану.

“Ми познайомилися у Львові. Це була неформальна обстановка в одному із закладів міста”, – зізнався артист.

Фото: прес-служба Нового каналу

Залишити коментар

Your email address will not be published.

eighteen − four =