“Коли зустрів Настю, зрозумів – це назавжди”: Потап зізнався, в який момент закохався в NK

0

Український репер розповів, як зароджувалися відносини з дружиною

Український продюсер і репер Потап в Instagram-шоу Олі Полякової “Правда або дія” зізнався, коли саме співпраця переросла в любов з Настею Каменських.

“Спочатку вона трошки навіть відштовхувала мене. А вона просто 7 років прожила в Італії і взяла цю манеру. Потім ще проявила характер свій, і у нас був період, коли ми дуже недолюблювали один одного. Ми їздили в різних авто. Це тривало довго, навіть ніхто не рахував ці роки”, – ділиться Олексій Потапенко.

Момент, коли Потап усвідомив, що у нього з’явилися до Насті почуття, він не пам’ятає. Артист зізнається, коли зустрів її, зрозумів, що це назавжди.

“Коли я зустрів Настю, зрозумів, що це назавжди. Я відразу це зрозумів. Але я цю думку від себе відсував, як міг. В результаті кохання перемогло. В який момент це сталося, я чесно не знаю. Було кілька таких моментів, я б сказав спалахів”, – зізнався артист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вишиванці з вагітною дружиною: Монатік вперше показав кохану при надії (фото)

Також український виконавець розповів, за які якості полюбив свою дружину.

“Вона, по-перше, мене дуже сильно любить, так як ніхто мене не любив. Вона неймовірний життєлюб. Гарна, добра, не заздрісна, а серед зірок це рідкісна якість… Вона весь час красива. Вранці прокидаєшся – красива, ввечері приходиш – красива, злиться на тебе, ніс свій морщить – і все одно красивий цей ніс. А потім, коли сам злишся, дивишся на неї, а вона така гарна. І ти думаєш: “Де ж тебе обдурили?”. А потім розумієш, що ніде. Буває таке – раз, і зійшлися. Як тетріс збіглися”, – зазначив Потап.

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

five × 5 =