Як Тіна Кароль виглядає у буденному житті: нові фото зірки з Карпат

0

Тисячі меломанів залюбки стежать за творчістю та приватним життям співачки і не упускають нагоди зустрітись з нею.

Всі прихильники звикли бачити співачку Тіну Кароль у вишуканих сукнях та з бездоганним макіяжем. Однак у буденному житті зірка надає перевагу кросівкам та зручним костюмам. Це доводять нові фото артистки, зроблені днями у Карпатах.

Де б Тіна Кароль не з’являлась, всюди на неї чекає зустріч з відданими прихильниками.Тому й фото ділової поїздки до Карпат одразу ж опублікували на інстаграм-сторінці фан-групи.

Одна з прихильниць зробила знімки з артисткою у селищі Верховина, що на Івано-Франківщині. На фото видно, що Тіна Кароль позує в улюблених кросівках, світлому костюмі та вовняному теплому кожушку. Артистка відмовилась від макіяжу та постала перед камерою із зібраним у пучок волоссям. Для фото Тіна Кароль зняла захисну маску та із задоволенням усміхалась.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Навіщо ви себе так переробляєте?”: Ані Лорак розкритикували в мережі за нове фото

Такий буденний образ викликав захват у її прихильників. У мережі вони засипали Тіну Кароль компліментами, відзначивши її природну красу. “Така природна, мила, без зайвого гриму”, “Красуня”, “Люблю такі фото зірок. Вони на них справжні, без масок. І ця іскра в очах у Тіни – щось особливе”, – написали під фото артистки.

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

three − two =