ЗМІ: Меган Маркл і принц Гаррі планують черговий переїзд

0

Експерти вважають, що наступним місцем проживання пари стане Нью-Йорк

38-річна Меган Маркл і 35-річний принц Гаррі встигли перебратися в США ще до закриття кордонів у зв’язку з пандемією коронавірусу. Тепер герцоги Сассекські проживають на розкішній віллі голлівудського актора і продюсера Тайлера Перрі. Відомо, що будинок знаходиться в безпосередній близькості від Голлівуду.

Однак папараці переслідують знамениту пару по п’ятах, навіть з урахуванням того, що під час карантину подружжя з сином Арчі майже весь час не покидає межі своїх володінь.

Королівський експерт Бріттані Бергер впевнена, що герцоги Сассекські вже знайшли вихід з положення і незабаром планують черговий переїзд: на цей раз Меган і Гаррі готуються змінити локацію на Нью-Йорк, як тільки скасують обмеження в зв’язку з пандемією коронавірусу.

“Люди в Нью-Йорку звикли до того, що там живуть зірки і дуже забезпечені особистості, так що навряд чи хто потурбує там Меган і Гаррі”, – запевняє експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британці звинуватили Меган Маркл і принца Гаррі у намаганні збагатитися під час пандемії

Саме Нью-Йорк – найбільш ймовірне місце проживання подружжя в США, це місто ідеально відповідає всім вимогам пари, вважає Бріттані.

Фото: Legion Media

Залишити коментар

Your email address will not be published.

thirteen + six =