“В такі моменти відчуваєш себе нікчемою”: Алла Костромічова розповіла про приниження у моделінгу

0

Зірка розповіла про неприємні сторони роботи моделлю

Ведуча проекту “Топ-модель по-українськи” Алла Костромічова зізналася в недавньому інтерв’ю Славі Дьоміну, що не раз стикалася з труднощами і хамським ставленням під час зйомок. Дівчина розповіла, що світ моди може бути дуже жорстоким.

“Залишити моделінг я ніколи не планувала, але були моменти, коли не хотіла працювати з конкретною людиною – дизайнером, стилістом або кимось ще. До мене ніколи не приставали в сексуальному плані, але були випадки, коли мене принижували”, – сказала Костромічова в інтерв’ю Славі Дьоміну в рамках YouTube-проекту “Слава +”.

Одного разу неприємний випадок трапився у 33-річної зірки з відомим дизайнером, але його ім’я дівчина не назвала, не бажаючи переходити на особистості.

“На примірці дизайнер почав говорити своєму асистенту дуже незадоволеним тоном : “Скажи їй, щоб вона куртку поміряла”. І цей асистент починає все мені передавати: “Алла, візьми, будь ласка, куртку”. Реально? Тобто, ти не можеш спуститися зі свого п’єдесталу і сказати мені це особисто? В такі моменти просто відчуваєш себе нікчемою”, – зізналася Костромічова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блондинка в міні-сукні: Alyona Alyona перевтілилася в ляльку Барбі (ефектне фото)

Також Алла розповіла, що допомагає їй впоратися з такими ситуаціями.

“Необхідноо мати дуже хорошу, сильну психіку і високу самооцінку, щоб тебе таке не пригнічувало”, – зазначила телеведуча.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

18 + eight =