...

22-річна дружина Володимира Остапчука розсекретила імена майбутніх дітей: Катя готує чоловіка до поповнення

Вибір редакції


Стосунки Володимира Остапчука з 22-річною дівчиною Катериною Полтавською одразу після таємного розлучення з нотаріусинею Христиною Горняк сколихнули фанатів. Довгий час телеведучий приховував подробиці нових відносин, але після того як вийшло його нове шоу “Мекнув – питайте”, яке він створив спільно з Катею, зіркова пара перестала ховатись.

В програмі Остапчук розповідав, що не відчуває різниці у віці з коханою. Навпаки йому подобається її легкість, почуття гумору, тільки в музиці вони не зовсім сходяться і це вже різниця поколінь. Не зважаючи на юний вік Катерини, Володимир вважає, що вона природжена матуся і завжди була готова до материнства.

В своєму Інстаграм-блозі Полтавська якраз отримала питання про поповнення від підписників. У неї запитали, чи готова вона до дітей. Дівчина відповіла:

Так. Імена вже обрані. Теона/Тимофій

, – написала Катя.

22-річна дружина Володимира Остапчука розсекретила імена майбутніх дітей
22-річна дружина Володимира Остапчука розсекретила імена майбутніх дітей

Також вона зізналась, що стосунки з Остапчуком її перші в житті взагалі, до нього вона навіть ні з ким іншим  не цілувалась. Але Полтавська не бачить в цьому нічого поганого, вона просто чекала найкращого чоловіка і дочекалась. Виявилось, що вона хотіла відмовити Володимиру в другому побаченні через те, що у неї були сумніви щодо відносин з відомою людиною, тому що це накладає певний відбиток на їх життя, однак дівчина все ж таки дала шанс і зараз ходять чутки, що вона вже офіційно заміжня за телеведучим.

Нова кохана відомого українського телеведучого Володимира Остапчука, 22-річна Катя Полтавська поділилася, як вони назвуть своїх майбутніх дітей.
22-річна дружина Володимира Остапчука розсекретила імена майбутніх дітей

Нагадаємо, цей шлюб для Остапчука третій. Від першої дружини Олени Войченко у нього залишилось двоє дітей. В шлюбі з Христиною Горняк він побудував заміський будинок, який тепер під питанням, кому належить. Фанати сподіваються, що з Катериною він знайшов справжнє щастя і у них все вийде.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.