Всупереч страшному діагнозу модель Victoria’s Secret чекає на первістка: фото

0

24-річній Ромі Стрейд вдалося перемогти безплідність

Відома нідерландська модель і “ангел” Victoria’s Secret Ромі Стрейд повідомила шанувальникам радісну новину – вона разом зі своїм коханим Лоренсом ван Ліувеном в очікуванні первістка. Незважаючи на страшний діагноз – синдром полікістозних яєчників, який лікарі діагностували Ромі два роки тому, вона все таки змогла завагітніти. Зазначимо, що у моделі протягом семи років була відсутня менструація.

24-річна модель в своїх соціальних мережах опублікувала відео, на якому повідомила про свою вагітність.

“У нас буде дитина. Я була просто вбита горем, бо стати мамою і завести сім’ю з Лоренсом – моя найголовніша мрія. І ось мені сказали, що з природною вагітністю будуть труднощі. Тоді я стала вивчати свій діагноз і дійшла висновку, що мій випадок нетиповий”, – написала 24-річна модель на своїй сторінці в Instagram.

Як розповідає Ромі, для того, щоб завагітніти, вона змінила свій спосіб життя – без стресів і напруг. Модель стала менше подорожувати світом, щоб налагодити біоритми, а також перестала дотримуватися суворої дієти, виконувати занадто виснажливі тренування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: От-от народить: 35-річна Кеті Перрі засвітила величезний животик (фото)

Також модель Victoria’s Secret приймала “натуральні добавки” і пройшла курс акупунктури. У листопаді минулого року місячні у неї відновилися.

“Я дійшла висновку, що потрібно зменшити навантаження на тренуваннях і їх інтенсивність, перестати урізати свій раціон, частіше відпочивати і дбайливіше ставитися до себе. Також спробувала натуральні добавки. А ще стала більше часу проводити з сім’єю в Нідерландах, тому що я дуже сімейна людина. в результаті у мене нормалізувався цикл”, – зазначила зірка.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

5 × 2 =