Вчені назвали несподівані звички, які призводять до ожиріння

0

Дієтологи стверджують, що запорука ідеальної фігури – збалансований раціон харчування і заняття спортом. Однак в деяких випадках спрацьовують певні хитрощі мозку, які не дозволяють скинути вагу.

Експерти встановили, що людина може набирати зайву вагу не тільки через відсутність правильного харчування і регулярних фізичних навантажень, але і через деякі психологічні установки. Йдеться, наприклад, про емоційне переїдання. Часто жінки намагаються впоратися зі стресом, з’їдаючи відерце морозива або кілька тістечок. Солодке, дійсно, насичує організм, однак цей ефект не такий тривалий, як хотілося б. Крім того, за переїдання людина починає себе картати і лаяти, в результаті чого емоційний стан погіршується ще більше.

Також на набір зайвої ваги впливає і зайва строгість до себе. В даному випадку мова йде про постійний підрахунок калорій, виснажливі тренування. Це не завжди позитивно впливає на організм, так як з’являється постійна втома, а мозок починає блокувати спробу схуднути – активізується “режим виживання”.

Вчені провели дослідження і з’ясували, що між депресією і стрімким набором ваги теж є прямий зв’язок. Саме цей стан може в майбутньому спровокувати ожиріння.

Крім того, фахівці з’ясували, що люди із зайвою вагою найбільш схильні до депресивного стану. Якщо людина протягом тривалого часу відчуває себе пригнічено, то йому краще якомога швидше звернутися до фахівця, який допоможе вирішити проблеми психологічного характеру.

Ожиріння є одним з факторів розвитку важких захворювань, викликаних коронавірусною інфекцією нового типу. До такого висновку прийшли співробітники Нью-Йоркського університету і Національного центру аудиту та досліджень інтенсивної терапії (ICNARC).

Вчені з’ясували, що три чверті британських пацієнтів з діагнозом коронавірусна інфекція мали надлишкову вагу або страждали ожирінням. Доктор Метт Кейпхорн, що працює в спеціалізованому центрі з контролю маси тіла, вважає, що влада повинна попередити населення про небезпеку зайвої ваги.

Фото: pixabay.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

twelve − two =