Зрада чи ні: “Холостяк-10” Макс прокоментував інтим з учасницею шоу

Шоу-бізнес

Макс Михайлюк зізнався Даші, яку обрав у фіналі, що у нього була інтимна близькість з однією з учасниць проєкту.

Вчора, 29 травня, відбулося пост-шоу 10-го сезону романтичного шоу “Холостяк”. У ньому взяли участь зірка проєкту Макс Михайлюк, учасниці шоу, а також його переможниця – 23-річна гімнастка Даша Ульянова.

У соцмережі всі активно обговорювали подальшу долю стосунків Макса і Даші. Всі плуталися в здогадах, чи разом вони після проєкту.

Виявилося, що Макс і його обраниця не разом. Даша прийшла на пост-шоу без обручки на безіменному пальці, яку їй під час фінальної церемонії вручив холостяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слава з “НеАнгелів” розповіла, чому не живе разом зі своїм новим обранцем

Вона розповіла, що Макс їй зізнався, що у нього був секс з однією з учасниць під час проєкту. Даша розцінює це як зраду, тому що вона вважала, що вони – пара.

“Був гарний фінал. Я взагалі – вся в мріях, у любовному чаді. У мене все було чудово в день фіналу. Ми прилетіли до Києва. Максим вирішив займатися своїми справами, я поїхала до батьків, щоб розділити це щастя з ними. Ми на якийсь час роз’їхалися, спілкувалися. Потім через 2-3 тижні ми зустрілися. Я в мріях, скучила. І Максим мені зізнається в тому, що у нього був секс з іншою учасницею на проєкті. У цей момент у мене був шок, наче холодною водою облили. У моєму уявленні ми були парою. Я говорила, що я закохана, у мене були почуття до цієї людини. І в моєму розумінні після знайомства з моєю родиною, все – ми пара. І обнулитися і сказати: “Все, йдемо далі” – ні. Тому що для мене – це зрада”, – з болем в очах поділилася Ульянова.

Макс, своєю чергою, не заперечував слова дівчини. Він прекрасно розуміє, що зробив їй боляче, оскільки і сам колись це почуття пережив.

“Я повинен був їй про це сказати. Взагалі не було жодного сенсу це приховувати. Якщо б я в силу якихось добрих ідей це зробив і не сказав їй про це, все одно це колись стало б явним. І це не те, як я роблю. Тому я сказав їй, як є. І я розумію, що зробив їй боляче. І те, що вона зараз відчуває, трохи мені знайоме”, – сказав Михайлюк.

Також холостяк зазначив, що у нього досі є почуття до Даші. Крім того, він додав, що не вважає це зрадою, оскільки до фіналу він не давав нікому жодних обіцянок і нікому не зізнавався у коханні.

“Якщо враховувати формат проєкту, в якому я взяв участь, то, напевно, це не можна назвати прямо якоюсь зрадою. Тому що я не давав жодних обіцянок і нікому не зізнавався у коханні ще. Мені подобалася, як одна дівчина, так і інша. І те, що я зробив такий вибір, це тому, що вона була мені ближчою. Даша мені досі подобається. Просто я хотів бути з нею до кінця відвертим”, – прокоментував Макс.

Тепер для шанувальників шоу “Холостяк-10” залишається загадкою, з ким же Михайлюк мав інтимну близькість?

Фото: прес-служба каналу СТБ

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + fifteen =