“Невже розлучення”: принц Гаррі обдурив Меган Маркл

0

Принц Гаррі, мабуть, не дуже задоволений якістю свого життя, бо почав пиячити.

Меган Маркл може розірвати стосунки з принцом Гаррі, оскільки його поведінка починає переходити всі межі. Поки що дружина терпить, але як складуться обставини потім – вгадати складно.

Принц Гаррі, мабуть, не дуже задоволений якістю свого життя. Він вирішив вдатися до випробуваного засобу для зняття стресу – алкоголю. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання Сelebrity Insider.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Моє серце розбите”: Дженніфер Лопес розповіла, як переживає скасування весілля

Гаррі знайшов розраду в вечірках у будинку співачки Адель, що живе по сусідству.

“Гаррі і Адель відмінно ладнають один з одним, і він повернувся до свого улюбленого в молодості заняття – зухвалих вечірок. І Гаррі, і Адель люблять пропустити чарочку”, – зазначив інсайдер.

Все це зовсім не подобається Меган Маркл, адже вона доклала чимало зусиль, щоб прищепити Гаррі любов до здорового способу життя, змусила його відмовитися від спиртного, а також зробила все, щоб усунути поганий вплив на Гаррі його друзів.

“Меган дуже старанно працювала, щоб перетворити Гаррі в вегетаріанця, що п’є зелений сік, і щоб зробити це, їй, по суті, довелося усунути весь його поганий вплив. Однак тепер він може запросто звернутися до Адель”, – прокоментувало джерело.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

six − two =