“Вибираємо ім’я”: Тарас Тополя і Alyosha розсекретили стать третьої дитини

Шоу-бізнес

У середині лютого 2020 року відбувся концерт співачки Alyosha і Vladа Darwinа, після якого телеведуча Соломія Вітвіцька розсекретила “цікаве положення” дружини Тараса Тополі.

В кінці квітня Alyosha і Тарас Тополя офіційно підтвердили, що очікують на народження третього малюка. І зараз подружжя готове розсекретити стать своєї майбутньої дитини.

У програмі «Світське життя» в інтерв’ю Каті Осадчій співачка зізналася, що вони з Тарасом очікують народження дівчинки. Зробила це артистка популярним нині способом – за допомогою повітряної кулі, в якій знаходилися конфеті рожевого кольору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: От-от народить: 35-річна Кеті Перрі засвітила величезний животик (фото)

Також Alyosha і Тарас розповіли, чи вибрали вони ім’я для дочки, і які варіанти розглядають.

“Роман і Марко мають букви м, р, а. Я б хотіла, щоб ім’я дівчинки також містило ці літери. Спочатку я хотіла назвати Марією, а потім запропонувала Алла, але Тарасу Алла не подобається”, – поділилася співачка.

Зараз в родині музикантів підростає двоє хлопчаків – 6-річний Роман і 4-річний Марк. Третю вагітність пара спеціально не планувала, але коли дізналися, що Alyosha вагітна, – звичайно ж вирішили народжувати третю дитину.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 4 =