“Хотіла втекти максимально далеко”: Лобода вразила розповіддю про пологи

0

Скандальна українська співачка Світлана Лобода не часто дає інтерв’ю, однак під час карантину зірка стала виходити в прямі ефіри в мережі Instagram.

Так, під час чергової розмови артистка згадала, як народжувала своїх дочок – 9- річну Єву від хореографа Андрія Царя і 2-річну Тільду, яка, імовірно, з’явилася від зв’язку з солістом німецького рок-гурту Rammstein Тіллем Ліндеманном.

Старшу доньку Світлана Лобода народжувала в Україні. Артистка принципово відмовилася від епідуральної анестезії, щоб все пройшло природно. Лікарі вважали пологи вдалими, але співачка дотримується іншої думки.

“Перші пологи у мене проходили в Україні. Як сказав мені лікар, вони були досить-таки легкі. Але, скажу чесно, коли я вже наблизилася до моменту народження Євочки, було непросто, було бажання злізти з цього крісла і втекти максимально далеко. Бігти і бігти, тому що було дико боляче. І тим більше я народжувала сама, без епідуральної анестезії – для мене це було принципове питання”, – відверто розповіла співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я чекаю малюка”: переможниця “Танців з зірками” вагітна вдруге (фото)

Після народження Єви зірка боялася других пологів. Світлана народила свою молодшу доньку в одній з клінік в США.

“На другі пологи я не дуже хотіла заходити. Однак другі пологи – це було просто щастя, якась нейовірна подія. В Америці вважають, що пологи для жінки – це свято, тому організовують все так, щоб тобі було класно в цей момент. І я дуже легко народила Тільду, мені було дуже комфортно”, – зазначила артистка.

Під час прямого ефіру в Instagram Світлана згадала, як виглядала з вікна палати, а там, як в кіно, виднівся напис: “Голлівуд”. Знаменитість додала, що головне – знайти відповідного лікаря.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

19 − eleven =