“Успішно замітає сліди”: Христина з Холостяк-10 прокоментувала скандал з інтимом на проекті

0

Учасниця проекту Холостяк-10 Христина прокоментувала пост-шоу, на якому спливли пікантні подробиці про Макса Михайлюка.

Як зізнався сам холостяк під час ток-шоу, з однією з дівчат, ім’я якої тримається в секреті, у нього був інтим. Через це він розійшовся зі своєю обраницею, Дашею Ульяновою.

Спочатку в соцмережах запідозрили другу фіналістку – Дану, але вона опублікувала скріншот листування з Дашею, де вони обговорюють третю дівчину, чиє ім’я приховано. Після цього підозра впала на Христину. Про це дівчина висловилася на сторінці в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без штанів і з каблучкою на пальці: переможниця шоу “Холостяк” поділилася пікантною світлиною

“Відповідаю на ваше запитання, яке підірвало мій директ, з Максом інтиму у нас не було. “Підозрювана” успішно замітає сліди, хоча перші анонси зрадницьки її видають. Вибір: говорити про це чи ні – рішення індивідуальне і особисте. Ті скріни з ефіру, які ви надсилаєте мені в особисті повідомлення з побачення з батьками – відношення ніякого не мають до слів Даші. Хочу побажати вам гарного особистого і сексуального життя, щоб виявляти “хто мафія” було б просто не цікаво. Хоча подейкують, так робить тільки адекватна половина суспільства. Щасливій власниці звання “У вас шо був секс з Максом?” терпіння. Я так зрозуміла, цю ношу ти тепер несеш не одна. Не справедливо, я Макса тільки за торс чіпала, а мене вже записали в “безсоромниці”. Ну і в цілому бажаю люблячого чоловіка, після інтиму з яким відрікатися і ховатися не доведеться”, – написала вона.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

5 × 1 =