“У мене дуже дороге життя”: Оля Полякова розповіла про величезні витрати

0

На карантині співачці довелося освоювати нові способи заробітку

Концерти та корпоративи – головне джерело доходу українських артистів. Залишившись без роботи через карантин, деякі з них знайшли порятунок в інтернеті. Найяскравіший приклад – Оля Полякова, яка на карантині почала записувати кулінарні влоги, вести Інстаграм-шоу “Правда чи дія”, записувати платні поздоровлення і проводити лотерею. У бесіді з Надією Мейхер співачка зізналася, що підтримувати активність її змушує фінансова потреба.

“У мене дуже великі витрати, величезні. У мене дуже великий колектив, я живу у величезному маєтку, і людям, які працюють тут, потрібно платити зарплати. У мене великий колектив, тільки на сцені зі мною працюють 26 чоловік, не рахуючи офісу. У мене дуже дороге життя. І його потрібно утримувати, – розповіла виконавиця хіта “Шльопки”. – Коли почався карантин, у мене почалася дуже сильна паніка – що робити? Щоб утримувати всю цю ораву, оплачувати дітям онлайн-уроки, англійську мову, музику, мені потрібно працювати – співати, їздити на корпоративи. Якби у мене був багатий мільйонер-чоловік, як це було раніше… Я ж постаралася, свиня, розорила його трохи. Він заробляє, але, тим не менше, мені немає на кого покласти всю цю історію”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Полякова зізналася, що вкрала пісню у Макса Барських

Полякова згадує, як після трьох днів сильної паніки на початку карантину стала освоювати інтернет, і тепер це приносить їй дохід. Але це вимагало виходу із зони комфорту.

“Як кажуть психологи, вийдіть із зони комфорту, це дасть вам можливість розвиватися в новому напрямку. Інтернет у мене провисав, у мене не було на нього часу, а тепер, оскільки час з’явилося, я сюди віддаю всі свої сили”, – розповіла вона.

За даними журналу Фокус, в 2019 році Оля Полякова займала 6 місце в рейтингу найбагатших артистів України. Перші рядки дісталися співачкам, які живуть в Росії – Ані Лорак і Світлані Лободі. На третьому місці знаходився Олег Винник, на четвертому – тоді ще телеведучий Володимир Зеленський, а на п’ятому – Настя Каменських.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

5 × two =