Тренд 2020: Мішель Андраде похизувалася модною зачіскою (фото)

0

Слідом за Машею Єфросиніною змінити імідж вирішила і Мішель Андраде.

Відома україно-болівійська співачка Мішель Андраде не часто експериментує над своєю зовнішністю. Однак зараз артистка вирішила слідувати трендам. У 2020 році модним є такий варіант стрижки, як рваний подовжений чубчик. І багато зірок, як українських так і закордонних, вже встигли собі її зробити.

І ось на зміни в зовнішності зважилася і 23-річна підопічна Потапа. На своїй сторінці в мережі Інстаграм Андраде опублікувала світлину, де вона зображена вже з новою стрижкою.

Шанувальники артистки були захоплені такими її змінами, і всі відзначили, що з таким чубчиком їй дуже красиво. Деякі з підписників побачили тепер в Мішель схожість з Селеною Гомес, а хтось – з Камілою Кабельо.

Колорист Андраде також розмістив в Інстаграм знімок “оновленої” співачки. А в підписі до публікації розповів, що Мішель вже більше року мріяла про таку стрижку:

“Сьогодні ми здійснили маленьку мрію Мішель Андраде. Постригли їй чубок. Вона просила мене це зробити вже більше року. Як ви думаєте, пошкодує?” – написав колорист.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

2 × 1 =