“Холостяк” Макс Михайлюк про скандал з інтимом на проекті: “Хотів залишити все, як є”

0

Головний герой звернувся до своїх підписників

Після виходу пост-шоу “Холостяк-10”, в якому стало відомо, чи залишилися разом Максим Михайлюк та Дар’я Ульянова, користувачі Мережі активно почали обговорювати зізнання головного героя про його інтим з однією з учасниць на проекті. Про це Максим чесно розповів переможниці ювілейного сезону Дарині. Гімнастка прийняла рішення піти від чоловіка, адже такий вчинок вона розцінила, як зраду.

Спочатку глядачі “Холостяка-10” писали, що у Максима була близькість з другою фіналісткою Даною, однак дівчина спростувала цю інформацію і навіть надала переписку з Дашею, як доказ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук розказав, як поділив з колишньою дружиною гроші і нерухомість

Тепер же сам Максим відреагував на сексуальний скандал, зазначивши, що він не мав наміру виносити все на загальний огляд, адже він ніколи не був публічною особою.

“Я не інстаграмна особистість. Мені ніколи не було цікаво виносити сміття з хати, брати участь в плітках і когось обговорювати. Я щиро хотів залишити все, як є, і жити далі. Але відчуваю, що у мене з’явився певний борг перед вами, перед тією аудиторією, яка дивилася весь сезон, переживала, підбадьорювала, писала хороші, добрі слова. Вибачте, якщо не виправдав чиїхось очікувань, не вибрав, вподобану вами учасницю, щось зробив чи не зробив. Але тільки я відповідаю за всі свої рішення і дії. Чесно, я не хочу цього хайпа, як хочуть його інші”, – написав Максим Михайлюк на своїй сторінці в Instagram.

Макс також додав, що після виходу шоу його аудиторія збільшилася від 800 підписників до 200 тисяч. Він подякував кожному за підтримку і за те, що його шанувальники в даній ситуації не перекручують інформацію.

“Хочу звернутися до людей, які зі мною від початку і до кінця, до людей, які вміють слухати і чути, розуміти і не будують здогадок, які не перекручують інформацію, не тримають зла за те, що я робив, як вважав за потрібне. Я вдячний всім, хто проживає своє життя і не обговорює моє. Хто зі мною, не зважаючи на мій вибір і симпатії”, – звернувся Максим до своїх шанувальників.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

2 + nineteen =