“Знищила волю до життя”: Олександр Рибак зізнався в залежності, яка тривала 11 років

0

Музикант Олександр Рибак рідко ділиться подробицями зі свого життя. Однак, щоб допомогти людям із залежністю від антидепресантів і снодійного, артист зізнався, що протягом 11 років сам від цього страждав.

Норвезький співак Олександр Рибак зробив відверте зізнання. Музикант вперше вирішив розповісти, як сильна прихильність до медикаментів ледь не знищила його волю до життя. Все це відбилося і на стані організму співака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Холостяк” Макс Михайлюк про скандал з інтимом на проекті: “Хотів залишити все, як є”

“У мене була таємниця. 11 років я був залежний від снодійного і антидепресантів. Спочатку все було добре, але в підсумку моє життя мало не зруйнувалося. У січні цього року я почав курс реабілітації (за допомогою моїх лікарів) і поступово приходжу в порядок. В останні роки залежність від пігулок зробила мене слабким і наляканим. Це торкнулося не тільки мого мозку, але і відбилося на м’язах, шлунку і загальному стані організму. Ця залежність псувала мої стосунки з людьми, але найголовніше, вона майже знищила мою волю до життя. Я знаю, що є багато людей, які борються з подібним, тому протягом наступних тижнів я поділюся з вами своїм досвідом, і я буду радий, якщо комусь він допоможе”, – написав музикант.

До слова, переможець “Євробачення-2009” незабаром пообіцяв шанувальникам порадувати їх довгоочікуваними прем’єрами пісень, яких вони вже зачекалися.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

four × two =