“Заходжу, а на ньому треться жінка”: Сєдокова відверто розповіла про зради чоловіка

0

Українська співачка Анна Сєдокова розповіла про зради свого першого, нині покійного чоловіка, футболіста київського “Динамо” Валентина Белькевича.

Так, подробицями вона поділилася під час прямого ефіру на особистій сторінці в Instagram. За словами співачки, вона дізналася про невірність чоловіка, коли була вагітною. Тоді вона застала Белькевича в стриптиз-клубі з якоюсь жінкою.

“Пам’ятаю, я проїжджала повз будинок, де він раніше жив, і побачила там його машину. Вагітна заходила, шукала його. Знайшла в стриптиз-клубі. Уявляєте, я з таким пузом заходжу, а на ньому жінка якась, треться об нього. Він сидить напідпитку, а я ж гарна жінка, я ж гарна дівчинка. Знаєте, що я зробила? Я взяла його за руку і сказала: “А підемо додому”, – згадала знаменитість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жорстко маніпулював”: Анна Сєдокова розкрила скандальні подробиці участі у “ВІА Грі”

Співачка також додала, що після того випадку часто не спала ночами, чекаючи, коли Белькевич повернеться з чергової вечірки. І коли вона зрозуміла, що так далі тривати не може, зателефонувала своїй мамі й заявила про намір розлучитися з чоловіком.

“Мама тоді сказала мені: “Не смій розлучатися. Ти будеш нікому не потрібною жінкою, старою і з дитиною на руках”. Однак я зрозуміла, що це не так. Я потрібна була своїй доньці й тому вирішила почати нове життя”, – зізналася Сєдокова.

Нагадаємо: Анна Сєдокова вийшла заміж за футболіста Валентина Белькевича у 2004 році. Вже у 2006-му співачка пішла від нього, забравши дворічну доньку Аліну. У 2014 році Белькевич помер від відриву тромбу.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

2 + 7 =