Мімімі дня: Сергій Притула показав, як 2-річна донька робить йому манікюр

0

Сергій Притула останнім часом дедалі частіше публікує фото та відео з родиною.

Нещодавно він розмістив у своїх Instagram-сторіз новий веселий ролик із 2-річною донькою Соломією, а також розповів про виховання своїх дітей. На відео, опублікованому в соцмережі, Соломія старанно фарбує татові нігті яскравим лаком.

«А ви мені всі пальчики помалюєте? Чи тільки на одній руці?» — поцікавився у доньки ведучий «Хто зверху?» та «Діти проти зірок» (Новий канал). «І тут, і тут», — відповіла дівчинка. «А давайте потім ще мамі намалюємо?» — запропонував Сергій Соломії. Після цього дівчинка подивилася в камеру і радісно скрикнула, помітивши, що в якості оператора виступила її мама Катерина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренд 2020: Мішель Андраде похизувалася модною зачіскою (фото)

Сергій — тато не строгий, але вимогливий, до того ж, як до сина, так і до доньки.

«Строгість залежить не від ґендеру, а від поведінки, Коли Дмитрові було два роки, якісь зауваження були ідентичні тим, які зараз робимо Соломії. Звісно, що на даному етапі до Дмитра я більш вимогливий – хлопцеві 11 років. Це вже той вік, коли багато моментів у поведінці, в побуті, у розподілі власного часу мають бути ініційовані ним, а не дорослими. А поява дітей автоматично розвиває у тобі терплячість та наполегливість. Ну, і ще трошки «мімімішність» (усміхається)», — зізнався Сергій.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

15 − 5 =