Ілона Гвоздьова розсекретила ім’я майбутньої дитини

0

Відома танцівниця і хореограф Ілона Гвоздьова, яка днями розповіла про свою другу вагітність, розсекретила ім’я майбутньої дитини. Про деталі вагітності і очікування поповнення зірка розповіла в інтерв’ю “КП в Україні”.

Дівчина зазначила, що у неї з чоловіком вже заздалегідь готові імена для хлопчика і дівчинки. Пов’язані вони безпосередньо з сімейною подорожжю в Домінікану, у якій знаменитість і почала підозрювати про свій стан.

“Ми з чоловіком обговорювали, як назвемо дитину. Оскільки ця прекрасна ситуація сталася у Домінікані, то вирішили, що якщо народиться хлопчик, то назвемо — Домінік, якщо дівчинка — Домініка. Ще чоловікові подобається ім’я Гайана, мені воно не сильно імпонує. Думаю, що ми знайдемо компроміс”, – поділилася Ілона.

Артистка розповіла, що вона ще не знає, на кого вони з чоловіком чекають. Однак зізналася, що хотіла б хлопчика “для повного комплекту”. Нагадаємо, подружжя виховує 4-річну дочку Рію (повне ім’я Валерія).

Хореограф зазначила, що дочка позитивно сприйняла новину про майбутнє поповнення у родині і деякий час не ставила питання з приводу збільшення живота мами, оскільки чекала поки батьки самі почнуть діалог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мімімі дня: Сергій Притула показав, як 2-річна донька робить йому манікюр

“Сказали, що будемо так само її любити, що друга дитинка — це велике щастя. Рія дуже добре сприйняла новину у свої 4,5 рочки. Зараз вона дуже дбайливо доглядає за мною, приносить фрукти, вкриває ковдрою, щовечора цілує животик, розмовляє з ним”, – розповіла знаменитість.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seven + ten =