Дієтологи розповіли, які продукти не варто їсти на сніданок

0

Експерти розповіли, яких продуктів і страв краще уникати вранці

Дієтологи стверджують, що зранку краще з’їсти хоч трохи, ніж зовсім нічого. Якщо ви не відчуваєте себе голодним вранці, то зверніть увагу на те, що ви їсте протягом дня. Можливо, справа в тому, що перед сном ви споживаєте дуже багато важкої їжі.

Знежирений йогурт

Знежирений йогурт зранку – це занадто мало для того, щоб дати вашому організму достатньо енергії. Дієтологи рекомендують споживати зранку від 250 до 400 калорій. Додайте до йогурту трохи вівсянки і свіжих фруктів.

Сухі пластівці

Сухі сніданки часто містять у великій кількості вуглеводи і цукор, але зовсім не містять клітковини. Як наслідок, вони можуть привести до стрибків цукру в крові, через які ваш настрій буде різко змінюватися. Але для любителів пластівців вихід є! Просто перевірте склад і переконайтеся, що ваш сніданок буде містити клітковину (хоча б 3 грами на одну порцію).

Хліб з маслом

Гарна ідея для сніданку, але підійде тільки як доповнення до більш щільної страви (наприклад, до омлету). Тости самі по собі навряд чи наситять вас. Крім того, варто переконатися, що хліб, який ви підсмажуєте, складається з цільних зерен.

Стакан соку

Склянка соку ні в якому разі не може бути повноцінним сніданком, особливо якщо ви купили його в магазині, – це чистий цукор і вуглеводи. Більш того, почуття голоду вас не покине.

Горнятко кави

Дуже популярний вибір для тих, хто вранці прокидається і не відчуває себе голодним. Кофеїн, безумовно, дасть вам заряд енергії на певний час, але не наситить вас по-справжньому. Додаючи цукор і корицю, ви додаєте калорії, але при цьому абсолютно не споживаєте протеїн і клітковину.

Вівсянка швидкого приготування

Залити гарячою водою і залишити на п’ять хвилин? Звучить відмінно, але не корисно. Склад вівсянки швидкого приготування приблизно такий же, як і у будь-якого іншого сухого сніданку (занадто мало клітковини!).

Фото: Pinterest

Залишити коментар

Your email address will not be published.

three × two =