“Моя любов”: 15-річна дочка Олі Полякової показала свого хлопця (фото)

0

Фотографія викликала бурхливу реакцію у фоловерів юної блогерши

Старша дочка Олі Полякової поділилася з дописувачами свого мікроблога знімком, на якому зображена зі своїм хлопцем. Ім’я молодої людини 15-річна Маша вирішила не називати. Неможливо розглянути і обличчя коханого юної блогерши.

На знімку, опублікованому в Instagram, пара зображена в захисних масках. У підписі до знімка Маша назвала бойфренда своєю любов’ю.

“Моя любов”, – написала дочка співачки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілона Гвоздьова розсекретила ім’я майбутньої дитини

Фотографія викликала бурхливу реакцію у фоловерів юної блогерши, вони просять показати хлопця без маски, а також відзначити його профіль.

Про те, що у дівчинки є коханий знає і її зіркова мама. Полякова навіть показала дочці, як правильно цілуватися.

“Так, у неї є хлопець, і вони вже “лупятся в ясна”. А що, я повинна їй говорити не роби цього? Вона все одно зробить! – сказала прогресивна мати. – Вона мені показала, як це робить, а я дала їй пораду – трошки розслабляти губи. Все інше я їй розповім, показувати не буду. Але взагалі у нас з Машею дуже близькі стосунки, і я б хотіла все про неї знати. І тому я так з нею спілкуюся, що вона прислухається до моєї думки. Рро жодні близькі стосунки у неї поки мова не йде, вона ще маленька, але хлопець уже є”.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

one + fourteen =