Не витримали карантину: Джулія Робертс розлучається з чоловіком після 18 років шлюбу

0

Знаменитості вже не живуть разом

В родині голлівудської зірки Джулії Робертс і оператора Денні Модера ще до карантину почалися проблеми. Близька подруга 52-річної актриси, яка не захотіла розкрити свого імені, розповіла порталу Woman’s Day, що Денні сильно ревнував Джулію і виявляв по відношенню до неї зайвий контроль.

Ситуація ускладнилася введенням карантину через пандемію коронавірусної інфекції, в результаті якого подружжю довелося весь свій вільний час проводити в чотирьох стінах. Саме тоді атмосфера загострилася до краю.

Денні підозрював дружину у зв’язку з актором Шоном Пенном, а недавно він розлютився через те, що актриса почала спілкуватися з колишнім коханим – Бенжаміном Бреттом. Нарешті, Джулія не витримала, зібрала свої речі і з’їхала з їхнього будинку в Малібу у власний розкішний особняк, який знаходиться в штаті Нью-Мексико.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна дитина Бреда Пітта і Анджеліни Джолі планує змінити стать – ЗМІ

Також стало відомо, що недавно зірка стрічки “Ерін Брокович” зробила велику покупку. У актриси з’явилася ще одна нерухомість – будинок в Сан-Франциско. Придбання стало непрямим доказом про серйозність наміру Робертс розлучитися з чоловіком.

Примітно, що майже всі діти пари залишилися з батьком. У подружжя підростає троє синів: 15-річні близнюки Хезел і Фінн та 12-річний Генрі. Поки що з матір’ю поїхав тільки Фінн.

Фото: Legion-Media

Залишити коментар

Your email address will not be published.

five × 4 =