Ведучий “Холостячки” розповів про ажіотаж серед охочих завоювати серце Ксенії Мішиної

0

Акторка зачаровує чоловіків і вони з радістю біжать на кастинг

Телеканал СТБ анонсував нове реаліті “Холостячка” – перше шоу на українському ТБ, де кохання на проекті шукатиме жінка. Головною героїнею першого сезону стала Ксенія Мішина. Анонсування проекту викликало величезний ажіотаж серед чоловіків, які бажають проявити себе і завоювати серце акторки.

Про це телеканалу СТБ розповів ведучий реаліті Григорій Решетник. За його словами, після виходу пост-шоу “Холостяка”, де і стало відомо про новий проект, йому посипалися приватні повідомлення та дзвінки від друзів.

“Не тільки з України, а й від тих, хто застряг в інших країнах. Писали, як потрапити в проект, де заповнювати анкету, чи можна по зуму проходити кастинг”, – говорить Григорій.

Телеведучий додав, що чоловіки виявилася досить сміливими і з радістю проявляють ініціативу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інша людина”: у мережі показали фото переможниці “Холостяка 10” до пластики

“І хочу підкреслити, що ці чоловіки абсолютно різного віку і професій. Це величезний виклик і для команди, і для мене як ведучого”, – зазначив Решетник.

Григорій додав, що зробить все, щоб допомогти хлопцям розкритися, а Ксенії – розібрати в чоловічій психології.

“З огляду на мій 10-річний досвід роботи на “Холостяку” і особистий досвід сімейного життя, я зумію знайти правильні слова і допомогти чоловікам розкритися на всі 100%. Також як і Ксенії розібратися в чоловічій психології і таємних характеристиках хлопців. Адже чоловік не відразу може показати свої почуття, потрібно більше часу, щоб розкритися. Хочу, щоб наша Холостячка знайшла своє кохання, знайшла щастя, щоб в країні не тільки холостяків ставало менше, але й холостячок”, – резюмував ведучий.

Нагадаємо, Ксенії Мішиной 30 років, вона сама виховує 7-річного сина Платона. Українському глядачеві вона відома по костюмованій драмі “Кріпосна” і за проектом “Танці з зірками-2019”, який в підсумку вона виграла.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

four × three =