“Як мені було зле”: Настя Каменських розповіла, як виснажила себе дієтами

0

Співачка поспілкувалася з шанувальниками в прямому ефірі

33-річна Настя Каменських має ефектну фігуру, а все завдяки правильному харчуванню і заняттям спортом. Але не завжди співачка точно слідувала правилам. Одного разу NK так сильно хотіла схуднути, що ледь не зіткнулася з серйозними наслідками. Про це Настя розповіла своїм шанувальникам в Instagram.

У соціальній мережі NK напередодні провела прямий ефір, в якому поспілкувалася з прихильниками. Каменських розповіла, що її шлях до ідеальних форм був непростий і часом небезпечний. Так, в гонитві за фігурою мрії вона голодувала і погано спала. Крім того, зірку мучили головні болі. Три роки тому, після перелому ноги і двох операцій, Настя Каменських була незадоволена своїм станом і зовнішнім виглядом, і вона вирішила посадити себе на дієту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Куди дивиться Потап?”: Каменських завела мережу новим пікантним фото

“Я їла п’ять разів на день, але їжі було так мало. І вона була така чиста, без приправ, без солі, і це тривало два з половиною місяці”, – говорить NK.

Такий режим харчування негативно вплинув на її організм. Але незважаючи на виснаження і головні болі, вона продовжувала дотримуватися дієти більше двох місяців.

“Увечері від голоду у мене так сильно боліла голова, що я не могла лягати спати. А у мене були кожен день концерти. Боже, як мені було зле”, – зізналася Настя Каменських.

Зараз артистка не вдається до таких жорстких дієт, притримується режиму правильного здорового харчування і займається спортом.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

2 × 4 =