“Сильно побив мою маму”: модель Сніжана Онопко поділилася моторошними подробицями життя з чоловіком

Шоу-бізнес

33-річна манекенниця розлучається після 10 років шлюбу

В кінці квітня стало відомо, що відома українська супермодель Сніжана Онопко розлучається з чоловіком. За її словами, причиною цьому послужило насильство і зради з боку чоловіка, бізнесмена Миколи Щура. У шлюбі вони прожили 10 років.

Раніше Сніжана розповідала, як Щур забрав у неї автомобіль, її особисті речі і навіть коштовності. Зараз же стало відомо, що чоловік часто бив як саму Сніжану, так і її маму.

Так, в бесіді з Катею Осадчою Онопко зізналася, що вперше бізнесмен вдарив її відразу після весілля. Після цього Микола ставав на коліна, просив вибачення, плакав і обіцяв, що це ніколи не повториться.

“Я йому вірила. Мене ніхто ніколи не бив. Я вірила, я кохала, я хотіла його змінити, тому що вважала, що якщо я можу змінитися, то всі можуть змінитися, якщо це комусь потрібно”, – говорить Сніжана.

Але питання розлучення між нею і чоловіком піднімалося регулярно. Незважаючи на бажання моделі зберегти шлюб, її терпець увірвався.

“Я доклала багато зусиль, я дуже сильно змінилася. Я перестала куди-небудь ходити, тому що він мені забороняв. І я повинна була звітувати, хто мені дзвонив або писав, де я. Я не вірю, що він мене кохав хоча б день”, – розповіла Онопко.

Дівчина каже, що її мама Антоніна була проти весілля дочки зі Щуром. Згодом рука бізнесмена дісталася і до неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук розказав, як поділив з колишньою дружиною гроші і нерухомість

“Коли я вперше дізналася, що у нього є коханка, Микола був у Будапешті. Коли я йому все відправила, він відразу наступного ж дня прилетів, попросив приїхати мою маму, щоб все обговорити. Приїхала мама, він почав брехати в очі. Мама сказала, щоб я збирала речі і йшла від нього. Щур пішов за нами. Спочатку він почав мене штовхати і бити, мама почала мене закривати і він сильно побив мою маму”, – зізналася Сніжана.

Також Сніжана додала, що Микола Щур бив усіх своїх жінок і батьків. А в п’ятому класі екс-коханий знаменитості вдарив вчительку. Він з дитинства бив всіх дітей, а його тато, за словами Онопко, його прикривав.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − two =