Елтон Джон оплатив операцію екс-нареченій, з якою розлучився 50 років тому

0

Елтон Джон ще в 80-х роках розповів про свою нетрадиційну орієнтацію, однак до цього моменту на рахунку у музиканта було чимало романів. Одне із захоплень співака було настільки серйозним, що він навіть збирався одружитися.

З Ліндою Хеннон виконавець познайомився в кінці 60-х років на одній з вечірок. Тоді Елтон ще не був зіркою і жив у найманій квартирі, а фінансове становище було настільки тяжким, що рахунки часто доводилося оплачувати його коханій.

Події розвивалися стрімко – і через два роки після початку відносин Елтон і Лінда готувалися до весілля. Всього за кілька тижнів до цієї події співак заявив дівчині, що йде від неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не витримали карантину: Джулія Робертс розлучається з чоловіком після 18 років шлюбу

Лінда змогла впоратися з потрясінням, але через 50 років знову згадала про колишнього нареченого. У літньої жінки почалися проблеми зі здоров’ям, їй потрібна була термінова операція на коліні. На процес відновлення повинно було піти 5 тижнів – і Лінда не могла дозволити собі взяти таку тривалу відпустку, тому що тоді вона б залишилася без засобів до існування.

Жінка вирішила все ж звернутися за допомогою до Елтона, адже у важкій ситуації вона підтримувала його, нехай це і було півстоліття тому.

Команда музиканта відразу відреагувала на листи від Лінди, надіслані електронною поштою. Елтон Джон повністю оплатив лікування і реабілітацію екс-коханої, не роздумуючи ні на секунду.

Фото: Getty Images

Залишити коментар

Your email address will not be published.

three × 3 =