...

“Хочу виглядати так само”: Віра Брежнєва показала 68-річну маму в купальнику (фото)

Леді

Мама Тамара залишається для співачки еталоном краси

8 червня мамі Віри Брежнєвої виповнилося 68 років, і любляча дочка поспішила привітати її в соцмережах. 38-річна співачка опублікувала фото, на якому Тамара Галушка в купальнику позує на тлі білої скелі.

“Моя Богиня! Моя красуня, моя тендітна і така сильна, мудра і добра, мій найкращий приклад, мій друг! Моя МАМА! Люблю і ціную цю чудову жінку кожен день, але сьогодні особливо! Тому що сьогодні день народження! – написала Віра. – І в зв’язку з ситуацією, де мама святкує своє свято вперше за багато років без нас, бажаю їй найголовнішого – здоров’я! Фото – моє улюблене за минулий рік! Хочу так само виглядати в свої 68!”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топлес у ванній: Віра Брежнєва приголомшила мережу відвертим фото

Друзі та шанувальники співачки приєдналися до її привітань і відзначили чудову форму, в якій знаходиться її мама-іменинниця. “Приголомшливо красива жінка! Многая літа!” – пишуть у коментарях. – “Думав, що Шерон Стоун присіла на камінці”. “Треба ж, як ви схожі! Віра, це ви в майбутньому!”

Крім Віри, Тамара Галушка виховала ще трьох дочок – 43-річну Галину, 35-річну Вікторію та її сестру-близнючку Анастасію.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four + eleven =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.